solution Pixword word academy answers Pixwords 4 lettere Pixwords 5 lettere Pixwords 9 lettres Pixwords 13 lettere Pixwords 16 lettres
Erkek Gömlek Modelleri – en yeni trend modeller

Erkek Gömlek Modelleri

By  |  0 Comments

Şık, estetik ve dikkat çekici görünmek sadece bayanlar için değil erkekler içinde oldukça önemli bir etken. Geçtiğimiz yıllara oran ile modayı daha yakından takip eden ve trendlere ayak uyduran erkekler için yeni sezon gömlek modellerini tanıtmak istiyoruz. Erkeklerin en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alan gömlekler bu sezon daha güzel ve daha dikkat çekici modelleri ile karşımıza çıkmakta. Gerek spor gömlek modelleri gerekse de klasik gömlek modelleri mağaza vitrinlerinde yer alır iken bizler her iki modeli de ele alarak sizler için inceledik ve sunuyoruz.

Yeni sezon erkek gömlek modelleri arasında ilk olarak dikkat çeken model kot gömlekler oluyor. Özellikle genç erkekler tarafından tercih edilen kot gömlek modelleri spor giyinmeyi seven genç erkekler tarafından satın alınıyor. Kış aylarının da gelmesi ile birlikte kot gömleklere olan ilgi artar iken hem gündelik hayatta hem de özel günlerde kot gömlekler ile şıklığınızı koruyabileceksiniz. Kot gömlek modellerinin yanı sıra yeni sezonda kadife gömleklerde ilgi çekiyor.

2013-2014 sezonunda gömlek alacak olan erkekler beyaz gömleklerden yine vazgeçemeyecek. Özellikle çalışan erkekler için vazgeçilmez olan beyaz gömlekler bu sezon diğer sezonlara oran ile daha spor olarak giyim mağazalarında yer alıyor. Dar kesim beyaz gömlek modelleri genel olarak siyah düğmeler ile hazırlanır iken bu sezon daha çok kol düğmeleri ile tercih edilecek.

You must be logged in to post a comment Login