solution Pixwords Pixword game Pixwords 3 lettres Pixwords 7 lettere Pixwords 8 lettres Pixwords 12 lettres Pixwords 17 lettere
Büyük Beden Gelinlik Modelleri – en yeni trend modeller

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

By  |  0 Comments

BÜYÜK BEDEN GELİNLİK MODELLERİ

Modacılar titizlikle hazırladıkları şık tasarımlarla fazla kilolarınızın düğün gününüzü gölgelememesi için ellerinden geleni yapıyorlar.Büyük beden gelinlik modelleri arasından seçim yapmanız gerekiyorsa profesyonellerin sözünü dinlemenizi tavsiye ederiz. Böylece fiziğinizin güzel yanlarını vurgulayıp sorunlu bölgelerini kamufle eden bir gelinlik seçmeniz kolaylaşacaktır. modellerinin sizi kilolu göstereceğinden korkmayın, fırfırlar doğru yerdeyse böyle olmayacaktır. Aşağıya doğru genişleyen A kesim gelinlikmodelleri geniş kalçaların gözden saklanmasını sağlar. Kısa boylu ve kiloluysanız kısa gelinlik modelleri size daha çok yakışabilir. Örneğin dökümlü bir kumaştan yapılmış kalın askılı, göğüs dekolteli bir diz altı gelinlik ve gelinliğin renginde topuklu ayakkabılarla zarif bir görünüm arz edebilirsiniz.

Büyük beden gelinlik çeşitleri arasında bulunan kuyruklu gelinlikmodelleri dikkatlerin o bölgede toplanmasını sağlamak bakımından uygun bir seçim olabilir. Boyunuz uzunsa ve sadece birkaç kilo fazlanız varsa denizkızı gelinlik modellerini de deneyebilirsiniz, fakat hafif kilolu olmanın ötesine geçiyorsanız bu modellerden kaçınmanız daha doğru olurKabarık gelinlik modelleri de kilolu bayanlara pek tavsiye edilmiyor. Uzun kollu ve dar korseli omuzsuz gelinliklerin daha zayıf gösteren etkisinden faydalanabilirsiniz. Beliniz kalınsa beden bölgesi hafif drapeli olan gelinlikler size yakışır. Korse takmak sıkıcı bir şey olabilir ama bu günün hatırına bunu göze almayı düşünebilirsiniz. Büyük beden gelinlikler arasında robasında sık, eteklerinde seyrek olmak üzere işlemelerle bezenmiş çok güzel gelinlikler var, onlara da göz atmayı ihmal etmeyin.

You must be logged in to post a comment Login