Pixwords italiano word academy answers Pixwords 4 lettres Pixwords 7 lettres Pixwords 10 lettres Pixwords 12 lettres Pixwords 17 lettres
ZARA 2013 BAHAR BABET MODELLERİ – en yeni trend modeller

ZARA 2013 BAHAR BABET MODELLERİ

By  |  0 Comments

Baharla birlikte babet sezonu da açıldı. Rahat, şık, klasik ve spor tarzlarıyla bizi bizden alan babetler. Renk renk, desen desen, çeşit çeşit bayılıyoruz onları giymeye.

Zara 2013 bahar sezonu için çeşit çeşit babet modelleri tasarlamış. İstediğiniz renk ve modeli Zara da bulmanız çok kolay. Babetleri çok seviyoruz çünkü spor kıyafetlerde kombine edilebiliyor, klasik bir giysiyle de kolayça kombine edebiliyoruz. Çalışma yaşamında klasik giymek zorunda kalıyoruz ama bütün gün topuklu ayakkabı giymek bayanları zorluyor. İş hayatında topuklu giymekte zorluk çekenlerin imdadına hemen yetişiyor.

Ayak sağlığımız için düz ayakkabı giymekte doğru değil. Ayak tabanını tam kavrayan ayakkabılar seçmeliyiz. Babetleri giymek rahat olabilir ama ayak tabanını tam destek vermesi için iç yan kavis desteği olanları tercih etmeye çalışın.

Zara sizler için bir çok babet ayakkabı modeli tasarlamış. Anlatmakla bitmez. En iyisi sizleri resimlerle baş başa bırakalım.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply