Pixwords italiano raspunsuri Pixwords Pixwords 3 lettere Pixwords 6 lettres Pixwords 8 lettres Pixwords 11 lettres Pixwords 14 lettres
2014 Sokak Modası Trendleri – en yeni trend modeller

2014 Sokak Modası Trendleri

By  |  0 Comments

2014 Sokak Modası Trendleri

Sokak modası; büyük moda şovlarında ilan edilen yeni moda ve trendlerden ziyade insanların günlük yaşamda uyguladıkları günlük giyim tarzları, yaratıcı kombinler ve bu konulardaki genel eğilimleri içerir. İngilizcede street fashion olarak adlandırılan ve adına her dilde bloglar açılan bu modanın son yıllarda giderek daha yaygın ve bilinir hale geldiği yadsınamaz bir gerçektir. Sokak modasının ülkeden ülkeye, hatta bölgeden bölgeye değişiklik gösterdiği de bir gerçektir. Ancak genel olarak bir sezonun modası her bölgeye yansır ve kendinden esintiler barındırır.

2014 sokak modası trendleri arasında farklı renklere ve çılgın desenlere sahip çorapları sık sık göreceğiz. Kısa şortlar veya eteklerin altına giyeceğiniz parlak renklerde, karmaşık desenlere sahip ya da yama gibi ayrıntılarla renklendirilmiş çılgın çoraplar hem renkli kişiliğinizi ve tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı olacak, hem de size modaya uygun ve rahat bir görünüm kazandıracaktır.

2014 sokak modası trendleri konusunda söylenebilecek bir diğer önemli şey ise pantolonların popülaritelerini kaybedeceğidir. Yazın da giyilebilen uygun malzemeden şık botlar ve her mevsime göre uyarlanabilen kışlık etek ve şortlar bu durumun başlıca nedenlerinden sayılabilirler. Yukarıda bahsettiğimiz gibi farklı çoraplar kullanılarak kombinlenecek şortlar veya havalı çizme ve botlarla birlikte kullanabileceğiniz uzun etekler 2014 sezonunda pantolonların yerini alacaklar. Aksesuar kullanımında ise 2014 yılında büyük çantalar yine ön planda olacaklar. Ancak bu çantaların karışık desenli olanları yerine kıyafetin renkli tarzını dengeleyen daha sade ve düz renkli modelleri tercih edilecek.

You must be logged in to post a comment Login