solution Pixword Pixwords answers Pixwords 3 lettere Pixwords 5 lettere Pixwords 9 lettere Pixwords 13 lettere Pixwords 17 lettres
Samsung WD7704C8C Çamaşır Makinesi – en yeni trend modeller

Samsung WD7704C8C Çamaşır Makinesi

By  |  0 Comments

Hem yıkayan, hem kurutan, hem de Airwash ile susuz yıkama yapan bir çamaşır makinası hayal edin. SAMSUNG Combo 7 kg yıkama, 3,5 kg kurutma kapasitesine sahip çamaşır makinesi, modern ve kompak tasarımında, stil ve fonksiyonelliği kusursuz bir şekilde birleştirerek temizlik anlayışınızı değiştiriyor. SAMSUNG’un benzersiz Ag+ Silver Nano Teknolojisi, gümüş iyonlarıyla, kıyafetlerinizi bakterilerden arındırır. Sadece sıcak havayla temizleyen yenilikçi Airwash teknolojisi giysilerinizdeki kötü koku ve mikropları suya gerek kalmadan arındırır. Yeni SAMSUNG View ile yükünüz hafifleyecek.

Ag+ Silver Nano teknolojisi

Ag+ Silver Nano teknolojisi

Spordan hoşlanıyorsunuz, ama kötü kokulardan değil… Artık ter kokmadan istediğiniz kadar sert ve uzun süre spor yapabilirsiniz.Saf ter kokusuzdur. Kokuyu yapan ise ter bakteri ile karıştığında ortaya çıkan asittir. Ag+ Silver Nano Teknolojisi sayesinde sayesinde çamaşırlarınıza nüfus etmiş olan gümüş iyonları bakteri oluşumunu engeller, böylece ter kokusu oluşmaz.

mükemmel dayanıklılık

mükemmel dayanıklılık

SAMSUNG’un geliştirdiği Seramik Rezistans, normal Isıtıcılardan üç katı daha dayanıklıdır. Sıradan ısıtıcıların yüzeyleri gözeneklidir, bu nedenle, sıcak su ile temasa geçtiklerinde üzerlerinde kireç tortusu birikir. 3 yıl içinde, bu tortu tabakası yüzünden artık suyu doğru dürüst ısıtmaz hale gelir ve değiştirilmesi gerekir. Oysa Seramik Rezistanslı SAMSUNG çamaşır makinaları 10 yıl koruma sağlar ve 3 kat daha az enerji sarfedersiniz.

soğuk su ile sterilizasyon (30 derece su ile 90 derece etkisi)

soğuk su ile sterilizasyon (30 derece su ile 90 derece etkisi)

Çalıştırma sırasında suyun içerisinde bulunan elektroliz edilmiş gümüş iyonlar, gerek giysilerinizi, gerekse tamburu steril hale getirir. Hijyen sağlamak için sıcak su kullanmanıza gerek kalmaz. Ag+ Silver Nano Teknolojisine sahip SAMSUNG çamaşır makinalarıyla 30 derecede bile çamaşırlarınızdaki bakteriler 99.99% oranında yok edilir, ayrıca 90 derece yerine 30derece de yıkama yaparak 9 katı daha az enerji harcar ve tassarruf edersiniz. Aynı zamanda 30derece yeterli olacağı için beyaz ve renklileri ayırmanıza gerek kalmaz.

LCD ekran kontrolü

LCD ekran kontrolü

Kontrol paneli üzerindeki modern LCD ekranı, geniş, okuması ve anlaması kolaydır.

kot yıkama programı ( jeans)

kot yıkama programı ( jeans)

Bu yıkama programı, kot ceket pantalon ve kot tüm kıyafetlerde, daha iyi bir yıkama performansı sağlar ve kotlarınızın renklerinde solmayı en aza indirir.

Standart Yıkama Döngüsü

 
Yıkama Döngüsü Sayısı 14
Normal Var
Beyaz Var
Yün Var
Hassas/Elde Yıkama Var
Sterilize Et Var
Sıkma Var
Hızlı Yıkama Var

Özellik

 
Seçenek Sayısı 4
Kapasite (Yıkama/Kurutma) 7 kg
Gecikme Başlangıcı Var
SilverCare™ Var
VRT™ Yok
Renk Beyaz
Ön Yıkama Var
Motor Universal
Ekran Türü LCD
Çamaşır Ekle Var
Çocuk Kilidi Var
Isıtıcı Var

Boyut

 
Genişlik 598

Ağırlık

 
Ağırlık 76 kg

Fiziksel Özellikler

 
Boyut Net (GxYxD) 598 x 844 x 600 mm

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply