Pixwords soluzioni Pixword game Pixwords 2 lettere Pixwords 6 lettere Pixwords 9 lettere Pixwords 12 lettres Pixwords 15 lettere
Skoda, güncellediği 2014 Superb ve Superb Combi modellerini resmi olarak tanıttı – en yeni trend modeller

Skoda, güncellediği 2014 Superb ve Superb Combi modellerini resmi olarak tanıttı

By  |  0 Comments

Skoda’nın orta segmentteki yıldızı yenilenmiş hali ile oldukça beğeni toplayacak.

VW grubundaki araçların yenilenme aşaması devam ediyor. Skoda da bu aşamada bünyesindeki araçları yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu yenilik rüzgarına son olarak Skoda Suberb eklendi. 19 nisan’da Shanghai Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak olan 2014 yeni Skoda Superb, aslında facelift olarak yani küçük makyaj kapsamında yenilendi. Karartılmış ön farlar, led yapılı arka stoplar, yeni motor seçenekleri ve yeni iç mekan 2014 Skoda Superb‘nin değişiklikleri arasında yer alıyor.

Yeni Skoda Superb teknik özelliklerinden bahsedecek olursak 1.4 TSİ motor seçeneği aynen korunacak. Fakat dizel cephesinde büyük bir atılım yapılmış. 2014 Skoda Superb Greenline paketini oluşturan firma, 2.0 TDİ motorda 138 bg ve 168 bg olarak iki farklı dizel seçenek sunacak. Buna ek olarak 4×4 donanımla birlikte 6 ileri DSB şanzımana yer verecek. 2014 yeni Skoda Superb fiyatını merak edenler için ingiltere fiyatının 18.030 sterlin olacağını belirtelim. Yeni Skoda Superb’in Türkiye fiyatı ise tahmini olarak 58.000 TL’den başlamasını bekliyoruz.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply