soluzioni pixwords raspunsuri Pixwords Pixwords 3 lettere Pixwords 7 lettres Pixwords 10 lettere Pixwords 12 lettere Pixwords 15 lettere
2014 Toyota Corolla Sedanın Yeni Fotoğrafları İnternette Ortaya Çıktı! – en yeni trend modeller

2014 Toyota Corolla Sedanın Yeni Fotoğrafları İnternette Ortaya Çıktı!

By  |  0 Comments

Toyota’nın yedi yıl sonra yeniden Sakarya fabrikasında üretimine başlayacağı yeni Corolla’nın sır perdesi 6 Haziran’da kalkıyor ancak bugün ortaya çıkan Humster3d’nin kendi bünyesinde hazırladığı ilk render çalışmaları heyecanı bir kat daha artırdı.

Japon otomobil üreticisinin geçtiğimiz hafta yayınladığı ilk teaser fotoğrafı ve 2013 Şangay Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkan akabinde yeni Toyota Corolla Hybrid’in habercisi olarak nitelendirilen Yundong Shuangqing II isimli konsept araçtan etkilenen şirket başarılı bir çalışmaya imza atsa da bu video ve görsellerin hiç bir resmiyet taşımadığını hatırlatalım.

Türkiye’de Üretiliyor

150 milyon euro yatırımla Toyota’nın Sakarya fabrikasında üretilecek olan yeni Corolla, dünyada ilk kez Türkiye’de sergilenecek.

7 yıl sonra Sakarya’da yeniden üretilmeye başlanacak yeni Corolla’nın ülkemizde vitrine çıkmasında Toyota Türkiye’nin ‘En önemli barutumuz yeni Corolla, Cenevre’de harcamayalım’ iknası etkili oldu. Böylece 39 milyon adetle dünyanın en çok satan otomobili unvanına sahip olan Toyota Corolla’nın sır perdesi ülkemizde kalkacak.

Toyota Türkiye, 6 Haziran’da Corolla’nın tanıtımını gerçekleştirecek. 11’inci jenerasyon Corolla’nın deneme üretimleri Sakarya tesisinde başlarken, Haziran’da seri üretime geçilecek. Sedan aracın piyasaya çıkış tarihi ise yılın üçüncü çeyreğinde olacak.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply